Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon Aleje Jerozolimskie 123a

Czynne:
pon.–pt.: 8.00-20.00, sobota: 8.00-14.00
Rejestracja telefoniczna
22 625 73 79

Co o badaniu Kardiotest mówią Ci, którzy je wykonali ?

 

Pan Paweł

35 lat

„Jestem przedsiębiorcą, który działa we Wrocławiu i w Warszawie. Na badanie zapisałem się w wyniku sugestii mojej przyszłej żony, która uważa, że powinienem zrobić jakiś zestaw badań, ponieważ ze względu na brak czasu, zaniedbuję swoje zdrowie. Mój charakter pracy jest bardzo stresogenny, w korporacjach często i szybko zmienia się środowisko, pracuje się pod presją czasu, dużo się podróżuje, a wszystko to wpływa na zmęczenie człowieka. Dzięki badaniu Kardiotest w jednym miejscu otrzymałem szereg wyników na raz i przydatne zalecenia, co pozwoliło uspokoić mnie i moja przyszła żonę.

Wszystko poszło bardzo sprawnie, w ciągu 30 minut zrobiłem takie badania, które normalnie musiałbym wykonywać przez cały tydzień, zalecenia również były bardzo przydatne. Poleciłbym badanie Kardiotest wszystkim kolegom, którzy są zabiegani tak jak ja, choćby kontrolnie, bo to niewielkie pieniądze, a bardzo przydatny efekt.”

 

Pan Wojciech

40 lat

„Badanie Kardiotest oceniam bardzo pozytywnie. SMS z informacją o miejscu i terminie jest bardzo dobrym przypomnieniem. Przychodnia, gdzie były wykonywane badania, znajduje się blisko mojego miejsca pracy więc jest to dodatkowy plus. Samo badanie przebiegło sprawnie i zgodnie z ustalonym czasem. Miało być o godz. 8.20 i było. Pani wykonująca badanie była bardzo życzliwa i kompetentna. Badanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie też mail z wynikami. Sposób ich przedstawienia jest bardzo czytelny, a zakres badania adekwatny do ceny. Wszystko szybko i sprawnie.

Podsumowując, w przypadku chęci wykonania podobnych badań finansowanych przez NFZ, trzeba by zapewne częściowo zapłacić i do tego odwiedzić kilka gabinetów. Tu wszystko jest w jednym miejscu, w krótkim czasie. To dobra oferta dla osób pracujących, które nie mają czasu na chodzenie do lekarzy.”

Zapisz się na badanie